Your SEO optimized title
Çağrı Merkezi: 444 3 558

Blog

Tektaş Pırlanta Alacaklara Tavsiyeler
Baget yüzükler, pırlanta tek taş tasarımlar içinde özel kesim elmaslar arasında yer alırlar. Parlaklıkları klasik kesim olan yuvarlak tek taşlara göre daha az olsa dahi baget yüzükler prizmatik ışık yansıması yapabilmektedirler.
Özel Kesim Baget Yüzükler
Farklılığı arayanlar için diğer önemli husus da yüzük çemberinin hangi materyalden oluştuğudur. Kırmızı ya da beyaz altın, gümüş ve rose çemberine nakşedilmiş baget yüzükler ayrı ayrı görkeme sahiptir.
Yarım Tur Yüzük
Baget yüzük modelini tamamlayacak olan bir diğer şık tasarım da yarım tur pırlanta yüzüklerdir. Aynı tam tur yüzüklerde olmuş olduğu gibi, yarım tur yüzük tercihinizi ayrı bir tercih olarak seçebilirsiniz, çift yüzük kullanımız da şık bir görünüm elde edebilir, dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz. Eğer iki farklı yüzük istemiyor iseniz, yarım tur baget yüzükleri kesinlikle incelemelisiniz! İri bir baget kesim tek taş yüzüğünüz ve çevresinde yarım tur dönen baget kesim küçük pırlantalardan oluşan modeller sizin için daha uygun olacaktır.
Tamtur Baget Yüzük
Tek taş yüzüklerinizin istisnasız en güzel tamamlayıcısı hiç şüphesiz ki pırlanta tam tur yüzüklerinizdir. Tek taş yüzüğünüzü tamamlayacak şekilde, ikinci bir yüzük olarak tam tur baget yüzük tercihinizi yapıp satın alabilirsiniz. Evlilik teklifinde veya nişanınızda hediye edilen tektaş yüzükten sonra ikinci yüzük tercihiniz olarak genellikle tam tur pırlanta yüzük ile tamamlamak istenildiğinde bu model kullanılır.
En İyi Pırlanta Baget Yüzük Modelleri
Baget yüzük modeli dört köşeden oluşmaktadır; ancak aksesuarlarınız da yuvarlak formu tercih edenlerdenseniz üzülmenize hiç gerek yok ! Çünkü oval kesim baget yüzükler de üretilmektedir. Bu harika tasarım, modelin kendine özel şıklığını ortaya çıkartıyor. Bunun yanında tam tur ve yarım tur olmak üzere tek taş yüzüklerinizin şüphesiz olarak en çok sevilen ve kullanılan tamamlayıcı yüzük modelleri de bulunmaktadır.
Evlilik Teklifi için Baget Yüzükler
Baget yüzük modelleri, pırlanta kesimleri özel olarak yapılmış ve tasarımları ise genellikle büyük ölçekte kesimi yapılmış olan dikdörtgen pırlanta çevresine küçük pırlanta taşlar ile bezeli şekilde tasarlanmaktadır.
Uygun Fiyatları Olan Baget Yüzükler
Bu yüzük modeli, hangi kesime sahip olursa olsun genelde diğer yüzük modellerine göre fiyatları daha yüksek olmaktadır. Dünya üzerinde elmas rezervinin düşük seviyede bulunması ve değerli taşların kolayca ulaşılamayan elmaslardan oluşuyor olmasıdır. Bu durumda hediyeniz, hediye edilecek kişiye kendisini özel hissettirecek bir ayrıntıya dönüşmektedir. Baget yüzük fiyatı, üretildikleri materyallerine, tektaşın büyüklüğü ve çevresindeki küçük pırlanta taşların sayılarına göre değişebilmektedir.
Baget Yüzük Özellikleri
Baget yüzük modelleri, pırlanta kesimleri özel olarak yapılmış ve tasarımları ise genellikle büyük ölçekte kesimi yapılmış olan dikdörtgen pırlanta çevresine küçük pırlanta taşlar ile bezeli şekilde tasarlanmaktadır.
Baget Yüzükler
Son zamanlarda anneler günü, sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde en çok tercih edilmekte olan modellerden biridir. Tercihleri ile klasiği, tarzı ile farklılığı benimseyen kadınlar için baget yüzük pırlanta modelleri kesinlikle doğru tercihtir.
Samsun Kuyumcu
Samsun Kuyumcu firmaları olarak siz değerli misafirlerimize birbirinden güzel tasarımlara sahip pırlanta ürünleri sunmaktan ve özel gününüzü daha bir anlamlı yaparak, günü ölümsüzleştirme konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Yapılan tasarımların birbirinden bağımsız olarak hazırlanması ve her tasarım için uzun uğraşların yapıldığı ürünlerimizde piyasada görebileceğiniz standart tasarımlardan oldukça sıra dışı ve bir o kadar etkileyici modellere şahit olabilirsiniz.